فرمولاسیون نرم کننده البسه | فرمول نرم کننده لباس و حوله | روش ساخت نرم کننده لباس و حوله | تولید نرم کننده البسه | راه اندازی خط تولید نرم کننده لباس و حوله

نرم کننده البسه 

 

زمانی که حوله و لباس های خود را به صورت مکرر شستشو دهید و از پودرهای شوینده مختلف استفاده می کنید احتمال اینکه خشک و خشن شود بسیار زیاد است.

البته کار به اینجا ختم نمیشود و با وجود بارهای الکتریکی که بر روی لباس ایجاد می شود باعث جذب گرد وغبار و چین و چروک می شود که همین امر باعث میشود. کسی که این لباس و حوله ها را استفاده می‌کند حس ناخوشایندی داشته باشد و از پوشیدن آنها لذت نبرد. از این رو از نرم کننده ها استفاده می شود تا الیاف حالات بهتری پیدا کند نرم و لطیف می شود و البته بار الکتریکی که پس از شستشو با پودرهای معمولی ایجاد شدهاست کاملا از بین میرود.

بهترین وضعیت برای استفاده از نرم کننده های البته نام برد این است که اتو پذیری لباس و بهتر می شود و همچنین باعث افزایش عمر  لباس ها خواهد شد.

 

نرم کننده البسه چه خواصی دارد؟

۱: نرم کننده ها می توانند پوشیدن لباس راحت تر کرده و با لطافتی که به لباس می دهند احساس بهتری به مصرف کننده انتقال دهند.

۲: با از بین بردن الکتریسیته ای که بر روی لباس ها ناشی از مصرف پودر های معمولی ایجاد شده است، جلوی جذب گرد و غبار و همچنین ایجاد چین و چروک ها بر روی لباس را میگیرد.

۳: با کمک نرم کننده البسه  رنگ و بافتی که مخصوص پارچه است دوام بیشتری خواهد داشت و البته دوام پارچه خیلی بیشتر از قبل می شود.

۴: از بهترین مزیت های نرم کننده  اینست که برای همه رنگ ها و اسانس ها تولید شده است و شما می توانید طبق سلیقه خود اقدام به خرید رنگ و رایحه مورد نظر

خود کنید.

۵: از اصلی ترین مشکلات خانمهای خانه دار اتو کردن البسه و حوله ها می باشد که مدت زمان زیادی را باید برای اتوکشی این لباس ها صرف کنند و البته انرژی زیادی مصرف می شود.

 در صورتی که از نرم کننده استفاده کنید تمامی این مشکلات از بین رفته البته مدت زمانی که برای اتوکشی نیاز دارید بسیار کمتر خواهد شد و

بازدهی بسیار بالا می رود.

 

نکته مهم:

نکاتی در رابطه با نرم کننده البسه وجود دارد این است که این نرم کننده ها فقط برای نرم کنندگی و اتو کشی استفاده میشوند و صرفاً برای شستشو مورد استفاده نیستند.  پس زمانی که شما قصد استفاده از این نرم کننده ها را داشتید می بایست در مرحله آخر و زمانی استفاده کنید که شستشو انجام شده است و شما می خواهید لباس هایتان نرم و خوش حالت شوند.

توجه داشته باشید که نرم کننده البسه نباید با مواد شوینده ترکیب شوند. به دلیل اینکه می تواند خاصیت نرم کنندگی این نرم کننده ها را از بین ببرد و نتیجه معکوس برای شما به همراه داشته باشد.

زمانی که از این نرم کننده ها استفاده می کنید به هیچ عنوان نباید بعد از استفاده لباسها را آبکشی کنید . به دلیل این که خاصیت نرم کنندگی خواهد رفت و مکانیزم نرم کنندگی عمل نمیکند.

غلظت نرم کننده

در رابطه با غلظت نرم کننده ها باید بگویم زمانی که شما یک نرم کننده غلیظ مصرف می کنید نباید انتظار داشته باشید که اثر بهتری داشته باشد. هر چه غلظت نرم کننده بیشتر باشد احتمال این که اثر نرم کنندگی کمتر شود بیشتر خواهد بود. دلیل دیگر استفاده نکردن از غلظت زیاد نرم کننده این است که ممکن است. پس از استفاده زیاد از نرم کننده البسه لکه بر روی لباس و حوله باقی بماند که میتواند زیبایی البسه را از آن بگیرد.

 

مقالات بیشتر در فرمولیکس دنبال کنید.